Role

  • Arktis – Babylon
  • Tony – West Side Story
  • Lysander – Sny nocí svatojanských
  • Benvolio – Romeo a Julie
  • Rugby – Brouk v hlavě
  • Fredy – My Fair Lady (Ze Zelňáku)
  • Anděl – Svět plný andělů
  • Nikola Šuhaj – Koločava
  • Cuigy – Cyrano z Bergeracu
  • Lord Abergavenny – Jindřich VIII.
  • Meneláos – Odysseia
  • Muzikály z Broadwaye-koncertní představení (Les Miserables, Miss Saigon, Jesus Christ Superstar, A Chorus Line, Hello Dolly, My Fair Lady, West Side Story, Phantom of the Opera…)
  • Novinář – Nana
  • menší role v inscenacích Kean IV., Amadeus, Osudy dobrého vojáka Švejka, Romance pro křídlovku, Ginger a Fred, Evangelium o Marii, Prodaný smích, Noc na Karlštejně…
  • dvakrát účinkování ve scénickém provedení Bernsteinovy Mše (r.1997 na Pražském hradě, r.2001 v brněnské hale Rondo-záznam ČT)
  • Enjolras – Les Misérables – Bídníci (Praha – premiéra 17.9.2003)
  • Peter – Jesus Christ Superstar – evropské turné
  • Woof – Vlasy (Hair)
  • Ježíš – Jesus Christ Superstar – evropské turné+Česká republika
  • John Styx – Orfeus v podsvětí
  • Saša – Šumař na střeše
  • Gád, Pekař – Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
  • Ištván – Cikáni jdou do nebe
  • Reiner – Markéta Lazarová
  • Granátník – Červený a černý
  • Harry Dalton – Equus
  • Loriot – Mam’zelle Nitouche
  • Rochefort – Tři mušketýři
  • José – Carmen (Praha, Hudební divadlo Karlín, světová premiéra říjen 2008)
  • Princ – Sněhurka  a sedm trpaslíků
  • Enjolras – Les Miserables – Bídníci (Brno, MdB)
  • Augustin Magaldi – Evita
  • Michael / Golo – Pardon My English (Ostrava, NdM)
  • Woody – Divotvorný hrnec (Ostrava, NdM)
  • Neil Brown – Výkřiky do tmy (Brno, MdB)
  • Ivánek – Mrazík (Ostrava, NdM)
  • Gerold – Papežka (Brno, MdB)
  • Nathan Detroit – Sázky z lásky (GYUS and DOLLS, Ostrava, NdM)
  • Tenor – Funny Girl (Brno, MdB)
  • Ramón - Zorro (Brno, MdB)
  • Boni – Čardášová princezna (Ostrava, NdM)
  • Vašnosta Brum – Kočky / Cats (Brno, MdB)
  • Magaldi, Che us. – Evita (Ostrava, NdM)
  • Carl – Duch (Brno, MdB)
  • Baron Trelawney – Ostrov pokladů (Brno, MdB)
  • Otec Kapulet – Romeo a Julie (Praha, Fórum Karlín)
  • José – Carmen – obnovená premiéra (Praha, HdK)
  • 2. herec – Vrabčák a Anděl – (Brno, MdB)
  • John Thayer – Titanic (Brno, MdB)
  • Edmund Tilney – Zamilovaný Shakespeare (Brno, MdB)
  • Sydney Chaplin – Chaplin (Brno, MdB)
  • Komorník – Bítls (Brno, MdB)